Monkey Banana Gibbon 5 моніторів - це продукт, який позначає стандарти близьких польових моніторів на світовому ринку. У серії Гіббон був використаний виділений логотип LED, який був виготовлений з високоякісних матеріалів, з гордістю представляючи марку Monkey Banana. Це витончене рішення відображає високу якість продуктів Monkey Banana при першому вигляді. Корпус Gibbon 5 Monitors виготовлений з МДФ і має незвичайну форму, завдяки якому монітор не тільки має стильний вигляд, але й досягає найкращих акустичних показників. Бас-рефлекс акустична структура поєднує в собі максимальну продуктивність та оптимальне розширення басової смуги. Матеріал МДФ забезпечує належне демпфірування вібрацій, спричинених драйверами. Інженери серії Gibbon приділяли особливу увагу кожній деталі проекту (навіть гвинтів), щоб забезпечити продукти, що відображають найвищу якість у кожному дюймі. Твітер був зробленийВід високоякісного чистого шовку з Європи, який дозволив патентувати форму купола ідеально відображати високі частоти. Він призначений для того, щоб мати низький резонанс - отримання низьких частот перемикача, а також високої потужності. Неодимний магніт природного походження не тільки дуже ефективний, але й магнетично захищений сам по собі. Начерка був виготовлений за допомогою технологій та композитних матеріалів прямо з авіаційної промисловості, ПП, вуглецевого волокна та керамічного конуса з магнітною структурою, яка захищена. Великий баланс між силою та вагою. Цей легкий, але сильний конус забезпечує надзвичайно швидку імпульсну реакцію від басів до середньої смуги. Його геометрія також забезпечує силу та теплову стійкість, незалежно від того, слухаємо ми гучну рок чи тонку класичну музику. Порт-Бас-Рефлекс був зроблений за допомогою останньої "зеленої" технології для лиття ін'єкціїПластик. Порт був розроблений для максимізації звукової продуктивності динаміка. Використовуючи останні аеродинамічні технології, порт з корпусом був ефективно налаштований для отримання частотної оптимальної, при цьому мінімізуючи шум турбулентності повітря, що виникає внаслідок нахилу НД. Порт має подвійну функцію, тобто він працює активно, передаючи велику кількість повітря зовні та всередині, що дозволяє ефективно видалити тепло, що утворюється підсилювачем. Підсилювач був спеціально розроблений для використання лише професійних багато -ланцюгових друкованих плат. Це гарантує, що системи та компоненти мають більшу надійність та кращу продуктивність - що в кінцевому підсумку означає більш вірне відтворення звуку. Створюючи продукти з серії, інженери використовують лише компоненти класу аудіофілів та виробництво в SMT Technology. Електронні схеми відповідають найвищим стандартамі європейські стандарти (вони не містять великих свинцю і відповідають ROHS). Всі компоненти ретельно відбираються за допомогою найсучасніших та вимогливих промислових стандартів. Використовуваний підсилювач класу AB є потужним і дуже стабільним. Його енергоефективність забезпечує максимальну продуктивність і в той же час дуже точне відтворення музики. Панель підсилювача виготовлена із загартованої сталі, дуже товста підсилювача пластина забезпечує відмінне розсіювання тепла, пригнічуючи всі вібрації, спричинені динаміками. Панель також має інтегровані кріплення гвинтів для забезпечення належної герметизації корпусу. Тороїдний трансформатор з котушкою класу аудіофілів забезпечує підсилювач чистою потужністю. Розроблений для мінімізації шуму, вібрацій та витоків магнітного потоку або електромагнітних перешкод. Тороїдальний трансформатор гарантує нам, що підсилювач буде вільним від перешкод та забезпечитиМи маємо довгу велику потужність. Запропонований тепловідвід виготовлений з найвищої якості алюмінію. Тепловод працює таким чином, щоб диспергувати тепло, що утворюється інтегрованими ланцюгами в підсилювачі. Теплово -раковина охолоджує не лише сам підсилювач, але й сприяє видаленню тепла, що утворюється драйверами. Завдяки використанню термодинамічної конструкції, тепловіддача встановлюється вертикально на панелі підсилювача, яка розташована прямо за динаміками. Орієнтація прогалин у вертикальному та достатньому просторі між ними дає змогу оптимальне розсіювання тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monkey Banana |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 4260274230459 |
| HF - уровень | -6db ~ +6 дБ при переменной 10 кН |
| HF - усилитель мощность | 35 Вт |
| LF - уровень | -6db ~ +6 дБ при переменной 100 Гц |
| LF - усилитель питания | 45 Вт |
| Thd + n @ hf / lf rated power | 0,05% / 0,02% |
| Артикул | MBG5YW |
| Вес нетто | 5,9 кг / 13,1 фунта |
| Вуфера | 5 1/4 "полипропиленовые магнитно -экранированные мембраны |
| Входной импеданс | 20 симметричный ком, 10 асимметричный ком |
| Входи | XLR Connector, TRS Connectors, вход RCA |
| Доступные цвета | Красный черный желтый |
| Код производителя | 4260274230459 |
| Передавання інфекції | 48 Гц - 22 кГц |
| Сигнал HF / LF | > 90 дБ / 95 дБ |
| Твіт | 1 "твитер с шелковым куполом |
| Частота деления | 3 кГц |
| Чистые измерения | L215 X W190 X H277 мм / L8.44 x W7.48 x H10.91 в |
| Чувствительность ввода | +4 дбу (сбалансированный),-10 дБВ (асимметричный) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 950 ₴/од.




