The t.bone freeU Twin HT 823
- В наявності
- Код: 432864
12 940 ₴/од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2-канальна UHF бездротова система з портативним передавачем Діапазон частот: 823 - 832 МГц Динамічна капсула Спрямованість: Суперкардіоїдна Діапазон частот: 50 - 16 000 Гц 10 попередньо запрограмованих частотних груп, кожна з яких має 10 каналів Автоматичне шумоподавлення Сканування частоти на приймачі Регульований вихід AF 30 мВт потужність передавача Налаштування інфрачервоної передачі від приймача до передавача Пілотний тон 80 кГц частотна сітка Тип модуляції F3E LC-дисплей 2x BNC-з’єднання для антен 2x XLR вихід 1x Jack вихід (моно сумований) Працює від джерела живлення 12V 1A DC (+ всередині) Динамічний ручний передавач із металевим корпусом і рідкокристалічним дисплеєм. Додатковий перетворювач антени: арт. комплект стійки для монтажу приймача на корпус 1U
Примітка: у цьому діапазоні частот можуть одночасно працювати максимум 2 системи (загалом 4 канали).
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вбудований акумулятор | Немає |
| Висота ресивера в мм | 44 мм |
| Вихід | XLR |
| Глибина ресивера в мм | 200 мм |
| Доступно с | август 2018 г. |
| Канали Ручний передавач | 2 |
| Маса приймача в кг | 0,9 кг |
| Монітор стану батареї | 1 |
| Потужність передавання в мВт | 30 мВт |
| Відтворення частоти | 1 |
| Смуга перемикання в МГц | 9 МГц |
| Рекет | Да |
| Система заряджання | Немає |
| Сканування частоти | 1 |
| Знімна антена | BNC |
| Частота | 823 МГц — 832 МГц |
| Шаблон | суперкардіоїдний |
| Ширина ресивера в мм | 210 мм |
| частоти, що вибираються | 100 |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| номер предмета | 432864 |
| показати більше | показати більше |
| різноманітність | 1 |
| технологія передавання | аналог |
| тип капсули | Динамічний |
| тип приймача | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 940 ₴/од.












