Thon Case Omnitronic TRM-402
- В наявності
- Код: 513084
9 300 ₴/од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flight Case Підходить для міксера Omnitronic TRM-402 Матеріал: Фанера 6,8 мм, покрита фенольною смолою 22 x 22 мм Алюмінієві краї 2 Маленькі засувки-метелики 1 Ручка валізи 8 Маленькі заокруглені кулькові кути 4 Гумові ніжки, 25 x 15 мм Підкладка з поролону Блок може можна використовувати в нижній частині. Усі з’єднання мають вільний доступ. Місце для живлення в кабельному каналі. Зовнішні розміри (Ш x Г x В): прибл. 396 x 380 x 196 мм Вага: прибл. 4,3 кг Колір: коричневий Зроблено в Німеччині
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Зовнішня висота | 196 мм |
| Зовнішня глибина | 380 мм |
| Зовнішня ширина | 396 мм |
| Докхаус | Немає |
| Доступно с | лютий 2021 р. |
| Колеса | Немає |
| Маса | 4,3 кг |
| Матеріал | фанера 7 мм |
| Тип | Випадковість |
| Колір | Фенол/алюміній |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| номер предмета | 513084 |
| показати більше | показати більше |
| зроблено для | Омінтронік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 300 ₴/од.












