Стійка з подвійними дверцятами Виготовлена з березової фанери 7 мм, з алюмінієвими краями 30 x 30 мм, 4 засувки-метелики середнього розміру з пружинним навантаженням, 2 складні ручки середнього розміру Розміри: стійка 4 U / 19” над підсилювачем. Усі роз’єми вільно доступні через задню кришку 2 засувки. Глибина корпусу: 400 мм Вкл. набір гвинтів Виробництво Німеччина
Примітка! У полі коментарів до замовлення вкажіть марку та модель гітарного/бас-підсилювача, який планується встановити (або вкажіть зовнішні розміри в мм ШxВxГ). Чохол налаштовується відповідно до ваших вимог. Зауважте, що гарантія повернення грошей для виготовлених на замовлення футлярів не надається.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Внутрішня глибина | 400 мм |
| Доступно с | жовтень 2009 р. |
| Замки та засувки | 4x метелик |
| Колеса | Немає |
| Маса | 4,0 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Параметри | 4 U/19-дюймова стійка |
| Ремінці Ручки | 0 |
| Ручки-засувки | 2 |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| номер предмета | 235276 |
| показати більше | показати більше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 430 ₴/од.












