Корпус міксера підходить для Behringer X Air XR18 Виготовлений із фанери товщиною 7 мм, вкритої фенольною смолою, 22 x 22 мм, алюмінієві краї 2 маленькі засувки-метелики, 1 ремінна ручка, 8 кулястих куточків, 4 гумові ніжки: 25 x 15 мм, доступні безпосередньо з’єднання Міксер можна використовувати в футлярі Підкладка з пінопласту на замовлення з кабельним каналом Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 480 x 190 x 210 мм Вага: 3,4 кг Колір: коричневий Зроблено в Німеччині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEHRINGER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 210 мм |
| Зовнішня глибина | 190 мм |
| Зовнішня ширина | 480 мм |
| Докхаус | Немає |
| Доступно с | червень 2019 р. |
| Колеса | Немає |
| Маса | 3,4 кг |
| Матеріал | фанера 7 мм |
| Тип | Випадковість |
| Колір | Фенол/алюміній |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| номер предмета | 465628 |
| показати більше | показати більше |
| зроблено для | Берингер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 670 ₴/од.











