Presonus AIR18s
- В наявності
- Код: 465731
64 940 ₴/од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Активний сабвуфер Обладнання: 18" НЧ-динамік із звуковою котушкою 3" Потужність: 1200 Вт пік (600 Вт RMS) підсилювач класу D Діапазон частот (-3 дБ): 30-150 Гц, регульований Максимальний рівень: 129 дБ Вбудований 2-канальний мікшер з комбо-входами XLR / jack і стерео міні-джеком Виходи: 2 x лінійних виходів (XLR) Регульований фільтр низьких частот для встановлення верхньої межі частоти (без кросовера) Індивідуальні пресети DSP для різних налаштувань Затримка регулюється до 12 м ( Затримка вирівнювання) Корпус із фанери товщиною 15 мм Вбудоване кріплення на стовп M20 (відповідний розпірний стрижень: артикул № 462627, не входить у комплект) Розміри (В x Ш x Г): 662 x 490 x 656 мм Вага: 38 кг Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PreSonus |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| DSP-дисплей | 1 |
| Вага в кг | 38 кг |
| Вхідний роз'єм | Комбо |
| Вихідний роз'єм | XLR |
| Додаткові колеса | Немає |
| Доступно с | май 2019 г. |
| Колеса | Да |
| Кількість низькочастотних динаміків | 1 |
| Корпус | Деревина |
| Хрестоподібний з'єднувач | XLR |
| Потужність (інформація виробника) | 600 Вт |
| Працює від 110 В | 1 |
| Розмір низькочастотного динаміка | 18 дюймів |
| Середньоваквадратична потужність (Вт) | 600 Вт |
| Тип конструкції | Басрефлекс |
| Топи Power | 0 Вт |
| ЗРОЗ макс. | 129 дБ |
| Фланець для кріплення на стійку | М20 |
| Ширина в мм | 490 мм |
| високий виріз | Регульований |
| висота в мм | 662 мм |
| глибина в мм | 656 мм |
| діапазон частот до | 150 Гц |
| диапазон частот от | 30 Гц |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| багатоканальний підсилювач потужності | Немає |
| номер предмета | 465731 |
| показати більше | показати більше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 940 ₴/од.












