Sennheiser EM 300-500 G4 GW Band
- В наявності
- Код: 445677
36 080 ₴/од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Частотний діапазон бездротового приймача UHF: діапазон GW (558 - 626 МГц) смуга пропускання 88 МГц 20 банків частот із до 32 попередніми настройками для кожного До 32 сумісних каналів Швидкий розподіл частот до 12 одержувачів через функцію з’єднання за допомогою з’єднання RJ10 Частотна характеристика: 25 - 18 000 Гц Передача частоти через інфрачервоний інтерфейс Пілотний тон Автоматична настройка для пошуку вільних частот Вбудований еквалайзер Посилення аудіо понад 60 дБ Режим перевірки звуку 4-значний індикатор батареї на приймачі 2 антенних роз’єми BNC XLR-штекер збалансований і гніздо незбалансоване Джерело живлення 10,5 - 16 Корпус V DC 9,5 дюймів, включаючи GA 3 для монтажу в стійку та блок живлення NT2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sennheiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага приймача [кг] | 1 кг |
| Висота ресивера [мм] | 43 мм |
| Вихід | XLR |
| Глибина ресивера [мм] | 202 мм |
| Диапазон частот до - Диапазон частот от | 558 МГц — 626 МГц |
| Доступно с | март 2020 г. |
| Сканування частоти | Да |
| Знімна антена | BNC |
| Ширина ресивера [мм] | 212 мм |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| номер предмета | 445677 |
| різноманітність | Да |
| тип приймача | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 080 ₴/од.










