

Numark Mixstream Pro+
- В наявності
- Код: 559714
36 990 ₴/од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автономна діджейська консоль із потоковим передаванням музики WIFI та вбудованими динаміками Вбудована мережа WLAN для доступу до сервісів потокового передавання Amazon Music Unlimited, Tidal, Beatport LINK, Beatsource LINK, Soundcloud Go+ і Dropbox Інтегрована операційна система для діджеювання без ноутбука Підтримка програмного забезпечення для Serato DJ Intro (Pro ) і Virtual DJ 7-дюймовий багатожестовий сенсорний HD-екран 6-дюймові скретч-колеса з функцією Smart Scratch 4 двошарові педи для виконання на кожній деці 4 педи для виконання на кожній деці (Cue, SavedLoop, Auto Loop, Roll) Секція ефектів із 4 ефектами та 2 тумблери Великий контроль фільтра на кожній деці Кнопки зміни висоти та спеціальний повзунок висоти зі змінними діапазонами 3-смуговий еквалайзер на кожній деці 4 вбудовані динаміки з регулюванням гучності Керування освітленням Engine Lighting для освітлення Philips Hue Smart Home та DMX USB та SD-карта входи Збалансовані виходи XLR і RCA 6,3 мм Вхід для мікрофона 6,3 мм і 3,5 мм Виходи для навушників Розміри (Ш x В x Г): 566 x 74 x 284 мм Вага: 3,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Numark |
| Користувальницькі характеристики | |
| MIDI-інтерфейс | USB |
| SD-плеєр | 1 |
| USB-плеєр | Да |
| Вхід аудіоінтерфейсу | 1 |
| Висота | 74 мм |
| Вихід аудіоінтерфейса | 4 |
| Вихід запису | Немає |
| Глибина | 284 мм |
| Доступно с | лютий 2023 р. |
| Маса | 3,68 кг |
| Мікровхід | 1 |
| Основне виведення | XLR |
| Основний темп | 1 |
| Подача | 100 |
| Повна система | 1 |
| Рекордер | 1 |
| Середовище зберігання | SD-карта, USB до пристрою |
| Стенд | Немає |
| Стерео лінійний вхід | 0 |
| Тип конструкції | Настільний пристрій |
| Тип контролера | Все в одному |
| Керування каналом тангажу | 1 |
| Функція автономного мікшера | Да |
| Ширина | 566 мм |
| Ширина в мм | 411 мм |
| вмик. програмне забезпечення | Денон Двигун |
| висота в мм | 53 мм |
| глибина в мм | 274 мм |
| Дизайн | Стіл |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| майстер вихід | XLR |
| мобільна підтримка | Немає |
| номер предмета | 559714 |
| показати більше | показати більше |
| наслідки | 1 |
| фоновхід | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 990 ₴/од.



