Casio CT-X800
- В наявності
- Код: 434201
16 840 ₴/од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіатура 61 клавіша, чутлива до швидкості 48 Нотна поліфонія Джерело звуку AiX 600 Вбудовані звуки 160 Вбудовані пісні 195 Типи попередньо встановлених ритмів Колесо зміни висоти Ефекти: реверберація, хорус Гармонія 100 Типів арпеджіо Функція навчання: ліва рука, права рука, One Сенсорні пресети, обома руками Транспозер MIDI-рекордер РК-дисплей Економія енергії через автоматичне вимкнення Підключення навушників/лінії Підключення педалі USB до хосту Динаміки: 2 x 2,5 Вт Можлива робота від батарейок (6x AA, не включені) Розміри (Ш x Г x В) : 948 x 350 x 109 мм Вага: 4,3 кг Включає блок живлення (AD-E95100)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Типорозмір | AA |
| Користувальницькі характеристики | |
| MIDI-інтерфейс | Ніхто |
| USB | Да |
| USB-аудіоректор | Немає |
| Вокальна гармонія | Немає |
| Вхід для мікрофона | Немає |
| Доступно с | квітень 2018 р. |
| Ключі | 61 |
| Кнопка з підсвіткою | Немає |
| Маса | 4,3 кг |
| Оцінка Функція | Немає |
| Поліфонія | 48 |
| Покасання | Немає |
| Розміри | 948 х 350 х 109 мм |
| Сенсорний | Да |
| Середовище зберігання | USB до хоску |
| Тексти пісень Функція | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| номер предмета | 434201 |
| оратор | 2x 2,5 Вт |
| показати більше | показати більше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 840 ₴/од.












