Розмір гітари укулеле Колекція Gretsch Roots Розмір у стилі Tenor Верхня частина: суцільне червоне дерево Корпус: цільна шия з червоного дерева Гриф: Ovangkol Ширина горіха: 48 мм Шкала 19 ладів: 432 мм Перламутрові діамантові сніжинки, вставки Grover Sta-Tite Машинні головки Aquila Nylgut , налаштування від A до A Загальна довжина: 72 см. Нижня частина: 23 см. Верхня частина: 17 см. Система звукознімання Fishman Kula Покриття: Натуральна напівглянцева сумка з відкритими порами в комплекті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gretsch |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вершина | червоне дерево |
| Вирізка | Да |
| Гриф | Палісандр |
| Довжина шкали | 432 мм |
| Доступно с | червень 2014 р. |
| Кейс або сумка | Да |
| Підібрати | 1 |
| Ззаду та з боків | червоне дерево |
| Шия | червоне дерево |
| Ширина гайки в мм | 48,00 мм |
| одиниць продажів | 1 шт |
| лади | 19 |
| номер предмета | 330550 |
| показати більше | показати більше |
| система звукознімача | Да |
| тело | червоне дерево |
| тип/розмір | Гітарлеле |
| тюнінг | А, Д, Г, С, Е, А |
| шкала | 432 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 010 ₴/од.








