Nektar Impact LX25+
- Немає в наявності
- Код: 400073
8 000 ₴/од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Клавіатура USB-MIDI-контролера з 25 чутливими до натискання клавішами Широка інтеграція DAW вкл. Відстежуйте гучність і вибір доріжки, вибір патча та багато іншого Адаптація до всіх поширених DAW, включаючи Logic, Cubase, Studio One, Reason, Bitwig та інші 1x Фейдер (30 мм) 8x Поворотні потенціометри 9x Призначаються кнопки 6x Кнопки транспорту Перемикач октави Кнопки транспонування Pitchbend і модуляція колесо 4x Velocity криві плюс 3 фіксовані Velocity регульовані 8x Velocity чутливі та чотириколірні підсвічені педи з 4 місцями пам’яті для відображення педів і функції навчання Pad Кнопки кліпу та сцени для DAW на основі кліпу Розширені транспортні функції вкл. Клацніть, локатор, перейдіть до та інше. 5 проміжків для наборів із визначеними користувачем параметрами. Сумісність із класом для справжнього plug-and-play. Живлення через USB-підключення: педаль сустейну, USB для WIN 7 або пізнішої версії, MAC OSX 10.7 або пізнішої версії. Розміри (Ш x В): прибл. 476 x 267 x 69 мм Вага: 1,8 кг Вкл. Завантаження програмного забезпечення Bitwig 8-Track
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nektar |
| Післядотик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MIDI-інтерфейс | Немає |
| USB-порт | Да |
| Автобусний | Да |
| Вага в кг | 1,8 кг |
| Доступно с | грудень 2016 р. |
| Зміна висоти тону/модуляція | Да |
| Колодки | 8 |
| Особливі можливості | вмик. Завантажити Бітвіг 8 |
| Відбивати | Да |
| Поворотний енкодер | 8 |
| Під'єднання педалі сустейну | Да |
| Фейдер (кількість) | 1 |
| Ширина в мм | 476 мм |
| висота в мм | 267 мм |
| глибина в мм | 69 мм |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 400073 |
| показати більше | показати більше |
| работа от батареи | Немає |
| работа от сети | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴/од.












