Аудіоінтерфейс і програмне забезпечення, що включає аудіоінтерфейс UR824 USB 2.0 і Cubase Pro 10.5
Особливості UR824:
24 біта / 192 кГц 8 аналогових входів і виходів 8 мікрофонних попередніх підсилювачів класу A з фантомним живленням 48 В Моніторинг без затримки DSP з реверберацією REV-X і 8 каналами 8 комбінованих входів XLR/джек Mic/Line 2x Hi-Z вхід 8x лінійний вихід 6,3 мм роз’єм (L/R) 2x ADAT I/O 2x вихід для навушників Word Clock I/O з 2 роз’ємами BNC і роз’ємом USB 2.0 з підтримкою JetPLL
Особливості Cubase:
Секвенсор / Запис на жорсткий диск (аудіо + MIDI) Програмне забезпечення для редагування / мікшування для ПК / MAC Surround - справжній багатоканальний потік сигналу Повний MediaBay Halion Sonic SE LoopMash 2 Groove Agent ONE Beat Designer Редагування вокалу та корекція висоти звуку Convolution reverb Reverence VST Expression 2 VST Amp Rack VariAudio для Windows 10 і MAC OSX від 10.9 включає Steinberg Key
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steinberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 0 |
| MIDI-інтерфейс | Немає |
| MIDI-треки | Необмежений |
| USB-версія | 2 |
| VST2 | 1 |
| VST3 | 1 |
| АРА | 1 |
| Апаратні входи/виходи | 256 |
| Аудіодоріжки | Необмежений |
| Бібліотека (ГБ) | 18 ГБ |
| Віртуальні інструменти | 8 |
| Виходи для навушників | 2 |
| Доступно с | вересень 2012 р. |
| Інші роз'єми | Немає |
| Захист від копіювання | USB eLicenser |
| Інструментальні треки | Необмежений |
| Канали запису/відтворення | 24x24 |
| Кількість інструментальних входів | 2 |
| Кількість лінійних входів | 8 |
| Кількість лінійних виходів | 8 |
| Кількість мікрофонних входів | 8 |
| Кількість роз'ємів ADAT | 2 |
| Кількість роз'ємів AES/EBU | 0 |
| Кількість роз'ємів MADI | 0 |
| Кількість роз'ємів S/PDIF | 0 |
| Максимум. роздільна здатність у бітах | 24 бит |
| Максимум. частота дискретизації (кГц) | 192 кГц |
| Позначення | 1 |
| Живлення від шини USB | Немає |
| Подача | 1 |
| Підтримка об'ємного звучання | до 6 каналів |
| Програвання відео | 1 |
| Роздільна здатність із рухомою комою | 64 бит |
| Слово годинник | 1xвхід, 1xвихід |
| Формати імпортування аудіо | AIF, FLAC, MP3, OGG, REX, WAV, тільки Win: WMA |
| Формати експорту аудіо | AIF, AIFC, FLAC, MP3, OGG, W64, WAV, тільки Win: WMA |
| Ширина в мм | 480 мм |
| вмик. джерело живлення | Да |
| висота в мм | 44 мм |
| глибина в мм | 275 мм |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 295639 |
| наслідки | 76 |
| фантомна сила | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 140 ₴/од.












