УВЧ бездротова система
Ручний передавач SKM 100 G4-S:
Вимикач звуку E935 змінна капсула Принцип перетворювача: Динамічна характеристика спрямованості: Кардіоїда Діапазон частот: A1 (470 - 516 МГц)
Характеристики ресивера EM 100 G4 9.5":
42 МГц перемикання смуги пропускання 20 банків каналів із до 12 попередніми настройками кожен До 20 сумісних каналів Швидке розподілення частоти до 12 приймачів через функцію з’єднання з підключенням RJ10 Діапазон частот: 25–18 000 Гц Передача частоти через інфрачервоний інтерфейс Ручний передавач із зарядними контактами для додаткова батарея BA 2015 (NiMH) Пілотний тон Функція автоматичного сканування частоти визначає доступні частоти Вбудований еквалайзер Посилення аудіо: 60 дБ Режим перевірки звуку 4-значний індикатор батареї на передавачі та приймачі РК-дисплей компандера HDX з рівнями RF/AF і дисплеєм каналів Потужність передачі: 30 мВт 2 антенних гнізда BNC XLR (збалансоване) та гніздо (незбалансоване) Джерело живлення: 10,5–16 В постійного струму Включає GA 3 для монтажу в стійку, з’єднувальний кабель RJ10, тримач для мікрофона, джерело живлення NT2 та 2 батареї AA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sennheiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований акумулятор | Немає |
| Висота ресивера в мм | 43 мм |
| Вихід | XLR |
| Глибина ресивера в мм | 202 мм |
| Доступно с | квітень 2018 р. |
| Канали Ручний передавач | 1 |
| Маса приймача в кг | 1 кг |
| Монітор стану батареї | 1 |
| Потужність передавання в мВт | 30 мВт |
| Відтворення частоти | 1 |
| Смуга перемикання в МГц | 42 МГц |
| Рекет | Да |
| Система заряджання | Необов'язковий |
| Сканування частоти | 1 |
| Знімна антена | BNC |
| Частота | 470 МГц — 516 МГц |
| Шаблон | кардіоїдний |
| Ширина ресивера в мм | 212 мм |
| частоти, що вибираються | 240 |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| номер предмета | 434177 |
| показати більше | показати більше |
| різноманітність | 1 |
| змінна капсула | 1 |
| технологія передавання | аналог |
| тип капсули | Динамічний |
| тип приймача | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 940 ₴/од.












