2-канальна Dj Console 7-дюймовий мультисенсорний екран і передача музики через WIFI Перша в світі інтеграція ді-джея з потоковою службою Amazon Music Unlimited Контролер безкоштовно розблоковує Serato DJ Pro при підключенні до програмного забезпечення. Підтримує Tidal, Beatport LINK, Beatsource LINK, Soundcloud Go+ і Dropbox Сумісний із Serato DJ, Virtual DJ і Engine DJ Вбудовані ефекти розгортки та BPM Вбудовані динаміки з регулюванням гучності Частота дискретизації: 44,1 кГц Цифрово-аналоговий перетворювач: 24 біта 6" Jog колеса високої роздільної здатності 4 Performance Pads 3-смуговий еквалайзер на дека Кнопки зміни висоти та спеціальний повзунок висоти зі змінними діапазонами Автоматична синхронізація та керування світлом DMX, Philips Hue та Nanoleaf 2 входи USB-A Вхід USB-B Вхід для SD-карти 6,3 мм монороз’єм Мікрофонний вхід 2 головні виходи XLR male 2 головні виходи RCA 2 x 6,3 mm jack / 3,5 mm mini jack виходи для навушників Розміри (Ш x В x Г): 678 x 99 x 391 мм Вага: 4,6 кг Включає блок живлення, USB-кабель, серветку для чищення дисплея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Користувальницькі характеристики | |
| SD-плеєр | 1 |
| USB-плеєр | Да |
| Вхід аудіоінтерфейсу | 4 |
| Висота | 99 мм |
| Вихід аудіоінтерфейса | 4 |
| Вихід запису | Немає |
| Глибина | 391 мм |
| Доступно с | листопад 2022 р. |
| Маса | 4,6 кг |
| Мікровхід | 1 |
| Стенд | Немає |
| Стерео лінійний вхід | 0 |
| Тип контролера | Все в одному |
| Функція автономного мікшера | Да |
| Ширина | 678 мм |
| вмик. програмне забезпечення | Денон Двигун |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| майстер вихід | XLR |
| мобільна підтримка | Немає |
| номер предмета | 553396 |
| показати більше | показати більше |
| наслідки | 1 |
| фоновхід | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 780 ₴/од.












