Цифрове піаніно 88 зважених клавіш із молоточковим механізмом і трисенсором 40 звуків 128-нотна поліфонія 50 стилів 60 внутрішніх пісень Reverb Chorus Sequencer Dual Mode Split Mode Metronome Master EQ Функція транспонування Динаміки: 2x 25 Вт, 2x 40 Вт НЧ-динамік 3 педалі USB-MIDI вихід для навушників Вхід і вихід AUX Вхід і вихід MIDI Розміри (Ш x Г x В): 1400 x 490 x 915 мм Вага: 59 кг Колір: білий матовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomann |
| Поліфонія | 128 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth аудіо | Немає |
| USB для хоста | Да |
| USB до пристрою | Немає |
| Можливість використання напівпедалі | Да |
| Габаритні розміри | 1400x490x915мм |
| Доступно с | Жовтень 2019 |
| Клавіатура кольору слонової кістки | Да |
| Кількість ключів | 88 |
| Кількість ритмів | 50 |
| Маса | 59,0 кг |
| Поверхня | матовий |
| Колір | Білий |
| Екран | Да |
| автоакомпанемент | Да |
| аудіовходи | Да |
| аудіовиходи | Да |
| блютуз міді | Немає |
| дерев'яна клавіатура | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| кількість звуків | 40 |
| кришка клавіатури | Да |
| мідіінтерфейс | ВХОД/ВИХА |
| моделювання точки тиску | Да |
| номер предмета | 468446 |
| показати більше | показати більше |
| продуктивність динаміка | 2x 25 Вт |
| секвенсор | Да |
| функція навчання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 890 ₴/од.












